Total 32M Submersible pump 750W - TWP67506
0 /5.0 (0 reviews)
People are viewing right now
Pricing
Ksh.17,500 /Pc
20 available
Minimum order qty 1
Estimate Shipping Time 1 Days
seller
Inhouse product
Message Seller
TOTAL Hand Tools, Power Tool Accessories, Measurin
Brand TOTAL Hand Tools, Power Tool Accessories, Measurin
Products from this brand
• Submersible pump - TWP67506.
• Voltage:220-240V~50Hz
• Rated power: 750W(1.0HP)
• Max.head:32m
• Max.flow:120L/min
• Pipe diameter:1"